Wyoblenie - soczewka w obrączce - zalety, wady

Wyoblenie - soczewkowy kształt
wewnętrznej części obrączki ma same zalety i w zasadzie tylko jedną wadę: taka obrączka jest trudniejsza do powiększenia czy zmniejszenia, ale tym nasi Klienci nie muszą się martwić, bo zapewniamy korektę rozmiaru KAŻDEJ zakupionej w naszej firmie obrączki.Natomiast zalet takiego rozwiązania jest bez liku:

  1. obrączka soczewkowa jest znacznie wygodniejsza w noszeniu
  2. obrączka z wyobleniem dopasowuje się do palca i jest znacznie większa tolerancja rozmiaru, co dla osób z tendencją do puchnięcia palców ma istotne znaczenie
  3. soczewkowy kształt wewnętrznego pierścienia zapewnia znacznie lepszy dopływ powietrza i palec nie poci się pod obrączką. Jest to szczególnie istotne w przypadku większych szerokości.
  4. obrączki z soczewką praktycznie nie czuje się na palcu, co zapewnia znacznie większy komfort niż w przypadku takiego samego modelu z płaską powierzchnią wewnętrzną.
  5. cena obrączek soczewkowych jest niewiele wyższa i zdecydowanie warto wybrać tę opcję!


Wszystkie renomowane firmy jubilerskie oferują obrączki w wersji komfortowej (z soczewką) a część najlepszych producentów uznała to za standard i wykonuje wyłącznie obrączki w tej wersji.

Dołącz do nas

Newsletter

Chcesz byc na bieżąco? Zapisz się na newsletter.

Kontakt

Firma Jubilerska Taxor
+33 8614942, jubiler@taxor.pl
ul. Kościuszki 20
34-300 Żywiec
woj. śląskie
Akceptuję

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz w

Polityka prywatności Spółki TAXOR.