Obrączki z własnego złota

Firma TAXOR umożliwia wykonanie obrączek złotych z materiału (złomu złota) klienta.

Taka usługa dotyczy wyłącznie obrączek wykonanych ze złota produkcji polskich producentów. Nie ma możliwości wykonania z własnego surowca obrączek ślubnych importowanych np. Breuning czy Saint Maurice. W takim przypadku proponujemy klientom rozliczenie złomu złota po aktualnej cenie rynkowej.

Cena za usługę generalnie jest zależna od wybranego modelu obrączek. Każdorazowo w takim przypadku indywidualnie wyceniamy koszt produkcji uwzględniając również ewentualne zmiany wprowadzone przez klienta. Do kosztu przerobu doliczany jest koszt kamieni, jeżeli mają być oprawione w obrączce damskiej. W przypadku chęci wykonania obrączek z własnego złota najwygodniej jest po wybraniu konkretnego wzoru zadać pytanie klikając przycisk "zapytaj o produkt".

Jako surowiec do produkcji obrączek można wykorzystać złom złota w dowolnej postaci. Mogą to być stare obrączki, zniszczona biżuteria, złote monety itp. Ilość złomu w próbie 585 można samemu oszacować wpisując w formularzu przy opisie wybranego wzoru właściwe rozmiary obrączek. Wówczas można odczytać wagę. Do wagi obrączek należy dodać ubytek technologiczny (topienie, rafinacja, odlanie półproduktu i obróbka mechaniczna), który wynosi 8 - 10 % w zależności od modelu obrączki. Tyle złomu złota należy dostarczyć lub przesłać do naszej firmy, aby zamówić obrączki. W przypadku przesłania złomu złota nie jest wymagana dodatkowa zaliczka.

Dołącz do nas

Newsletter

Chcesz byc na bieżąco? Zapisz się na newsletter.

Kontakt

Firma Jubilerska Taxor
+33 8614942, jubiler@taxor.pl
ul. Kościuszki 20
34-300 Żywiec
woj. śląskie
Akceptuję

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz w

Polityka prywatności Spółki TAXOR.