Informacja o obrączkach BREUNING

    Niemiecka firma BREUNING (czytaj: brojning) - to światowy leader w produkcji obrączek ślubnych. Siedziba firmy mieści się w Pforzheim. Breuning zatrudnia blisko 1000 pracowników a ich obrączki są eksportowane do kilkudziesięciu krajów na całym Świecie. Oryginalne wzornictwo i doskonałą jakość obrączki Breuning zawdzięczają nowoczesnym technologiom oraz ogromnemu doświadczeniu zdobytemu w okresie 100 lat funkcjonowania firmy.  Wiele rozwiązań technologicznych i wzorów chronionych jest patentami.
     Firma TAXOR kilka lat temu wprowadziła na Polski rynek obrączki tej firmy i obecnie jest ich największym dystrybutorem w kraju. Obrączki BREUNING cieszą się coraz większym powodzeniem wśród polskich klientów - głównie ze względu na ich perfekcyjną jakość.
 
*******************************
 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O OBRĄCZKACH BREUNING:

 • Wszystkie obrączki BREUNING są wykonane w technologii bezszwowej bez łączenia na obwodzie. Zwiększa to wytrzymałość obrączki i zapewnia możliwość korekty rozmiaru bez ryzyka pęknięcia.
 • Obrączki produkowane są z najwyższej jakości stopu złota, platyny lub palladu. Czystość stopu gwarantuje nienaganną optykę, brak przebarwień i zapewnia odpowiednie właściwości mechaniczne umożliwiające w przyszłości korektę rozmiaru.
 • Wszystkie obrączki BREUNING mają przekrój soczewkowy przez co są niezwykle wygodne w noszeniu. Nie uciskają palca i zapobiegają poceniu.
 • Do produkcji obrączek używa się złota o czterech kolorach: żółtego, białego, różowego i czarnego. Biżuteria produkowana jest ze złota o różnych próbach: 333, 375, 585, 750. Obrączki platynowe w próbach 950 i 600, a palladowe 500 i 950. Elementy w obrączkach wielokolorowych łączone są metodą sienteringu czyli spiekania w temperaturze bliskiej temperaturze topnienia. Uzyskana taką metodą spoina jest idealnie równa, bez przebarwień i jest bardzo wytrzymała..
 • W obrączce damskiej mogą być oprawiane wyłącznie wysokiej klasy brylanty W/SI lub TW/IF. Nie ma możliwości oprawy cyrkonii.
 • W zasadzie każdy wzór obrączki zaprezentowany na naszej stronie można wykonać ze złota, platyny lub palladu. Jeżeli chcecie Państwo wykonać wybrany model z innego materiału niż zaprezentowany prosimy o kontakt mailowy. Dokonamy wówczas indywidualnej wyceny.
 • Białe złoto stosowane przez firmę Breuning nie zawiera niklu. Kolor biały uzyskuje się przez dodanie do stopu złota kilkunastu procent palladu. Jest to istotne dla alergików. Elementy z białego złota są dodatkowo pokrywane rodem - metalem z grupy platynowców.
 • Obrączki można w dużym zakresie modyfikować. Można zmienić szerokość, kolor złota fakturę powierzchni, oprawę kamieni itp. Stwarza to ogromne możliwości tworzenia nowych wzorów. Wszelkie odstępstwa od standardowego modelu wymagają konsultacji z producentem, na co potrzebujemy z reguły 2-3 dni. W przypadku chęci dokonania zmian prosimy o kontakt przez kliknięcie przycisku "Zapytaj o produkt" przy wybranym modelu obrączek.
 • Grawer wewnętrzny (ok. 23 znaków) jest wykonywany przez producenta gratis.
 • Termin realizacji zamówień - 21 dni.
 • Do uruchomienia zlecenia wymagamy w przypadku obrączek Breuning co najmniej  30% zaliczki.
 • Obrączki BREUNING objęte są wieczystą gwarancją producenta.
 • Producent zapewnia korektę rozmiaru każdej obrączki.Dołącz do nas

Newsletter

Chcesz byc na bieżąco? Zapisz się na newsletter.

Kontakt

Firma Jubilerska Taxor
+33 8614942, jubiler@taxor.pl
ul. Kościuszki 20
34-300 Żywiec
woj. śląskie
Akceptuję

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz w

Polityka prywatności Spółki TAXOR.