Usługi grawerskie

Nasza pracownia jubilerska wyposażona jest w najnowocześniejsze komputerowe grawerki laserowe i mechaniczne. Wykonujemy grawerunki na złotej i srebrnej biżuterii, na drewnie , szkle, tworzywach sztucznych, na tabliczkach ze złotego lub srebrnego laminatu, na mosiądzu i innych materiałach.
   W przypadku biżuterii najczęściej wykonujemy grawerunek diamentowym rylcem na najwyższej klasy amerykańskich grawerkach firmy GRAVOGRAPH. Taki grawer jest trwalszy i wygląda najlepiej na małych przedmiotach.

   Grawerunek możemy wykonać na różnych przedmiotach: medalikach, bransoletach z blaszką, obrączkach, zapalniczkach, obrazkach, piórach, zegarkach, piersiówkach itp. Wykonujemy również grawerunki dowolnej treści na laminatowych tabliczkach w kolorze złotym lub srebrnym. Tabliczki mogą mieć dowolne wymiary wymiary i można je przyklejać lub przykręcać do różnych przedmiotów.

Dysponujemy również specjalistyczną grawerką do wykonania grawerunku wewnątrz obrączek. Dostępne są różne kroje pisma.
Przykładowe grawerunki


Dołącz do nas

Newsletter

Chcesz byc na bieżąco? Zapisz się na newsletter.

Kontakt

Firma Jubilerska Taxor
+33 8614942, jubiler@taxor.pl
ul. Kościuszki 20
34-300 Żywiec
woj. śląskie
Akceptuję

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz w

Polityka prywatności Spółki TAXOR.