Polityka prywatności Spółki TAXOR

POLITYKA PRYWATNOŚCI FIRMY TAXOR
   Spółka Jawna TAXOR, jako właściciel salonów jubilerskich TAXOR oraz domeny internetowej taxor.pl oświadcza, że wszystkie dane użytkowników serwisu są prawidłowo chronione zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce i Unii Europejskiej.
   Podczas rejestracji w naszych sklepach czy na naszych stronach internetowych Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych.
   Firma oświadcza, że zebrane dane wykorzystuje wyłącznie do własnych celów i nie sprzedaje ani nie przekazuje danych osobowych swoich Klientów osobom trzecim.
   Firma zastrzega sobie gromadzenie informacji dotyczących adresów elektronicznych, a w szczególności numerów IP, potrzebnych do identyfikacji odbiorców informacji pochodzących z witryn prowadzonych przez Firmę.
   Firma oświadcza, że wszystkie dane są chronione zgodnie z "Ustawą. z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz "Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r. (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.)."
   Każdy zarejestrowany użytkownik naszych sklepów internetowych może edytować swoje dane w celu ich poprawiania, uzupełnienia, uaktualnienia i sprostowania.
   Użytkownik ma prawo żądać w każdej chwili usunięcia swoich danych.

BEZPIECZEŃSTWO
Nasze bazy są w należyty sposób zabezpieczone i zabezpieczone hasłami przed dostępem osób trzecich.
Bezpieczeństwo danych przesyłanych w internecie zapewnia stosowanie zabezpieczenia połączeń 128-bitowym kodowaniem SSL.

Dołącz do nas

Odwiedź nas na Facebooku

Newsletter

Chcesz byc na bieżąco? Zapisz się na newsletter.

Kontakt

Firma Jubilerska Taxor
+33 8614942, jubiler@taxor.pl
ul. Kościuszki 20
34-300 Żywiec
woj. śląskie
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz w

Polityka prywatności Spółki TAXOR.