Polityka prywatności Spółki TAXOR

POLITYKA PRYWATNOŚCI FIRMY TAXOR
  1. Spółka Jawna TAXOR, jako właściciel salonów jubilerskich TAXOR oraz domen internetowych taxor.pl, taxor.pl, kupzegarki.pl, bizuteriapandora.pl oświadcza, że wszystkie dane użytkowników serwisu są prawidłowo chronione zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce i Unii Europejskiej.
  2. Podczas rejestracji w naszych sklepach czy na naszych stronach internetowych Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych.
  3. Firma oświadcza, że zebrane dane wykorzystuje wyłącznie do własnych celów i nie sprzedaje ani nie przekazuje danych osobowych swoich Klientów osobom trzecim.
  4. Firma zastrzega sobie gromadzenie informacji dotyczących adresów elektronicznych, a w szczególności numerów IP, potrzebnych do identyfikacji odbiorców informacji pochodzących z witryn prowadzonych przez Firmę.
  5. Firma oświadcza, że wszystkie dane są chronione zgodnie z "Ustawą. z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz "Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r. (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.)."
  6. Każdy zarejestrowany użytkownik naszych sklepów internetowych może edytować swoje dane w celu ich poprawiania, uzupełnienia, uaktualnienia i sprostowania.
  7. Użytkownik ma prawo żądać w każdej chwili usunięcia swoich danych.

BEZPIECZEŃSTWO
Nasze bazy są w należyty sposób zabezpieczone i zabezpieczone hasłami przed dostępem osób trzecich.
Bezpieczeństwo danych przesyłanych w internecie zapewnia stosowanie zabezpieczenia połączeń 128-bitowym kodowaniem SSL.

Dołącz do nas

Odwiedź nas na Facebooku

Newsletter

Chcesz byc na bieżąco? Zapisz się na newsletter.

Kontakt

Firma Jubilerska Taxor
+33 8614942, jubiler@taxor.pl
ul. Kościuszki 20
34-300 Żywiec
woj. śląskie
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz w

Polityka prywatności Spółki TAXOR.