Grawer na obrączkach

Grawer na obrączkach wykonujemy na profesjonalnych komputerowych grawerkach amerykańskiej firmy GRAVOGRAPH. Ilość znaków jest teoretycznie nieograniczona, jednak ze względu na czytelność napisu nie powinno się przekraczać 23 znaków łącznie ze spacjami, a w przypadku obrączek o rozmiarach poniżej 10 lub obrączek z ograniczonym polem na grawer z powodu oprawy kamieni należy ilość znaków jeszcze bardziej ograniczyć, aby można je było bez trudu odczytać. Treść grawerunku zależy wyłącznie od Państwa. Najczęściej są to imiona i data ślubu.

Kroje pisma do grawerunku na obrączkach krajowych. W przypadku obrączek z importu Breuning i Saint Maurice krój czcionki można podglądnąć w opcjach przy opisie produktu.Mamy też możliwość wygrawerowania napisu na obrączkach czy pierścionka na grawerkach laserowych. Przykład takiego grawerunku przedstawiamy poniżej. W tym przypadku dostępne są w zasadzie wszystkie czcionki windowsowe, ale najczytelniejsze są proste kroje czcionek.

Dołącz do nas

Newsletter

Chcesz byc na bieżąco? Zapisz się na newsletter.

Kontakt

Firma Jubilerska Taxor
+33 8614942, jubiler@taxor.pl
ul. Kościuszki 20
34-300 Żywiec
woj. śląskie
Akceptuję

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz w

Polityka prywatności Spółki TAXOR.