Akceptuję

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz w

Polityka prywatności Spółki TAXOR.

Aktualności

Aktualnościwybierz inna  
Targi Ślubne Bielsko-Biała 2015
25-01-2015
Targi Ślubne Bielsko-Biała 2015
Jak co roku nasza firma uczestniczyła z wielkim powodzeniem w Targach Ślubnych w Bielsku-Białej. Nasze stoisko było przez cały czas oblegane. Zaprezentowaliśmy najnowsze kolekcje obrączek ślubnych producentów krajowych i zagranicznych. Każdy mógł zobaczyć i przymierzyć na palcu dziesiątki wzorów. Na obrączki zakupione na targach obowiązywał 20% rabat dotyczący wszystkich kolekcji. Klienci, którzy nie podjęli decyzji o zakupie podczas zwiedzania ekspozycji mogą później zamówić obrączki z 15% rabatem w naszych salonach jubilerskich legitymując się ulotką targową, która upoważnia do takiego rabatu. Niezależnie od tego przygotowaliśmy na rok 2015 dużą kolekcję obrączek promocyjnych wybranych producentów z 20% rabatem.
   W tym roku dużym zainteresowaniem cieszyły się obrączki platynowe. Nasza firma dysponuje największą w Polsce ofertą, która obejmuje lilkaset wzorów. Ceny są bardzo atrakcyjne.

powrót do listy aktualności

Dołącz do nas

Newsletter

Chcesz byc na bieżąco? Zapisz się na newsletter.

Kontakt

Firma Jubilerska Taxor
+33 8614942, jubiler@taxor.pl
ul. Kościuszki 20
34-300 Żywiec
woj. śląskie