Akceptuję

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz w

Polityka prywatności Spółki TAXOR.

Aktualności

Aktualnościwybierz inna  
11-11-2014
Remont generalny siedziby firmy TAXOR przy ul. Kościuszki 20 w Żywcu
Nasz największy salon jubilerski w Żywcu zyskał nową oprawę. Pod okiem konserwatora zabytków zakończyliśmy remont elewacji naszej kamienicy przy ul. Kościuszki 20. Budynek powstał w 1861 roku i jest w dobrym stanie, ale wymagał już kapitalnego remontu. Praktycznie nie był remontowany od 150 lat, co tylko dobrze świadczy o kunszcie i solidności dawnych mistrzów. Dzisiejsze budowle z pewnością tyle nie przetrwają. Z wielką starannością odtworzyliśmy w czasie prac remontowych wszystkie gzymsy i najdrobniejsze detale, aby przywrócić kamienicy dawną świetność. Myślę, że efekt końcowy został zauważony przez mieszkańców Żywca.

W kamienicy na piętrze mieści się obecnie siedziba i biura firmy TAXOR a na parterze nasz największy salon jubilerski o powierzchni 300 m2.

powrót do listy aktualności

Dołącz do nas

Newsletter

Chcesz byc na bieżąco? Zapisz się na newsletter.

Kontakt

Firma Jubilerska Taxor
+33 8614942, jubiler@taxor.pl
ul. Kościuszki 20
34-300 Żywiec
woj. śląskie